Christian Bale ve Margot Robbie’nin Yeni Projesi Belli Oldu

David O. Russell’ın Christian Bale ve Margot Robbie’li yeni filminin kadrosuna Michael B. Jordan da dâhil oldu. Filmde rol almaları için Michael Shannon, Mike Myers ve Robert De Niro ile de görüşülüyor.

2010’ların ilk yarısında üst üste dikkat çekici filmlere imza atan ve The Fighter, Silver Linings Playbook ve American Hustle ile dört yılda beş Oscar adaylığı kazanan David O. Russell, beş yıllık aranın ardından yeni bir için setlere geri dönüyor. Henüz ismi resmi olarak açıklanmamış olsa da Amsterdam olarak anılan film için hazırlıkların hız kazanmasıyla birlikte oyuncu kadrosu da yavaş yavaş şekillenmeye başladı.

New Regency çatısı altında hazırlanacak filmin başrolünü Oscar ödüllü oyuncu Christian Bale‘ın üstleneceğinin geçtiğimiz ay açıklanmasının ardından dün de filmde Bale’e Margot Robbie‘nin eşlik edeceği ortaya çıkmıştı. Önceki filmlerinde olduğu gibi yeni projesi için de etkileyici bir oyuncu kadrosunu bir araya getirecek gibi görünen David O. Russell’ın yeni filmine dâhil olan son isimse Michael B. Jordan oldu.

Gerek David O. Russell imzası taşımsı gerek bir araya getirdiği oyuncu kadrosuyla merak uyandıran filmin konusu hakkında bilinenler oldukça kısıtlı. Ancak filmin bir doktor ile avukat arasındaki alışılmadık ortaklığı konu alacağı söyleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir