Cinayet Süsü Filmi Konusu

Cinayet Süsü filmi polisiye ve komedi türünde çekilen gizemli maceraları ile izleyicisinin karşısına çıkıyor. İlk olarak 2019 yılında sinemalarda gösterime giren filmi henüz izlemediyseniz dijital platformu üzerinden izleyebilirsiniz.

Filmi Konusu

Cinayet Süsü, gizemli bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin maceralarını konu ediyor. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin’den oluşan Cinayet Büro ekibi ilginç bir vaka ile karşı karşıyadır. Birbiri ardına işlenen cinayetleri araştıran ekip, hiçbir delil ve ipucuna ulaşamaz. Cinayetlerin gittikçe artması, basının ve halkın olayla fazlasıyla igilenmesi, buna rağmen ekibin hiçbir ilerleme katedememesi Başkomiser Emin ve arkadaşları üzerinde büyük bir baskı oluşturur. Bu sırada Emniyet Genel Müdürü, davanın çözümünde yardımcı olması için “suç uzmanı” Dizdar Koşu’yu Emin’in ekibine atar. Üzerlerindeki baskıdan dolayı iyice ezilen Emin ve ekibi, karşılaştıkları en tuhaf seri cinayet zincirini çözebilmek için her yönteme başvurur. Bu kedi fare oyununda katili mi pes edecektir yoksa polisler mi?

Cinayet Süsü Filmi Kadrosu

Yönetmenlik koltuğunda Ali Atay‘ın bulunduğu filmin oyuncu kadrosunda Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit Çakmak, Mert Denizmen, Mehmet Özgür, Aycan Koptur gibi isimler yer alıyor.

Cinayet Süsü Filmini Nereden İzleyebilirim

Cinayet Süsü, filmini izlemek istiyorsanız Netflix dijital platformu üzerinden izleyebilirsiniz.

Cinayet Süsü Filmi Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir