Muhteşem Kadrosuyla Babil Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor.

Ay Yapım’ın muhteşem kadrosuyla göz dolduran yeni dizisi ‘Babil’ sosyal medyaya bomba gibi düştü. hakkında merak ettiğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde , Ozan Güven, , ve Nur Fettahoğlu gibi usta oyuncular yer alıyor.

BABİL DİZİSİNİN KONUSU

İrfan (Halit Ergenç), prestijli bir üniversitede Ekonomi alanında ders veren idealist bir profesördür. Günün birinde işinden olur ve dahası oğlu pahalı bir gerektiren ölümcül bir hastalığa yakalanır. Akademide kara listeye alınan, vasıf gerektirmeyen işler dahi bulamayan İrfan çaresiz durumda kalır.

İrfan ve arkadaşı Egemen (Ozan Güven), para toplamak için emlak sektöründe bir sahtekarlığa girişirler. Kısa sürede başarılı olurlar ama kazık attıkları mafya nedeniyle her şeyi kaybederler. Öncekinden daha kötü bir duruma düşen iki arkadaş bu sefer Türkiye’nin en büyük saadet zincirini organize ederler. Yüz yılın sahtekarlığı İrfan, eşi (Nur Fettahoğlu), yakın arkadaşı ve eski nişanlısı arasında uzun süredir gömülü sırların ortaya çıkmasına sebep olur.

13 bölümden oluşacak Babil dizisi internet dizisi olarak yayınlanacaktır. Dizi Digitürk üzerinden beIN Connect aracılığıyla yayınlanacak. Henüz yayın tarihi belli olmayan Babil dizisi yakında izleyiciyle buluşacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir