Netflix’in İkinci Türk Dizisi Yolda

’in ikinci Türk dizisi olma özelliğini taşıyan Atiye dizisi seyirciyle buluşacak. Atiye Dizisi gizem-drama türünde çekilecek. Göbeklitepe olmak üzere Güneydoğu Anadolu’nun çeşitli şehirlerinde ve İstanbul’da çekimler gerçekleştirilecek.

Atiye Dizisi kadrosunda , Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi yer alacak.

KESİN YAYIN TARİHİ HENÜZ BELLİ DEĞİL

Mehmet Günsür yapmış olduğu paylaşımla Atiye dizisinin Aralık ayı itibariyle Netflix’te yayınlanacağını belirtti. 25 Mart 2019 günü çekimleri başlayan ilk etapta 8 bölüm olarak seyirciyle buluşacak.

ATİYE DİZİSİNİN KONUSU

Şengül Boybaş’ın kaleme aldığı ‘’Dünyanın Uyanışı’’ isimli eserden esinlenilerek oluşturulan dizide Atiye’nin mistik hikayesi konu alınacak. Beren Saat, Atiye dizisinde özel güçleri olan bir kadına hayat verecek. Anadolu topraklarında yürütülen bir kazı çalışması esnasında genç bir ressamın hayatı değişir ve geçmişine dair sırların peşinden koşmaya başlar. Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile birlikte İstanbul’da mutlu bir hayat sürmekteyken Göbeklitepe’de yapılan bir keşif hayatını değiştirir. Bölgede kazı yöneticisi arkeolog Erhan, Atiye ve Göbeklitepe arasındaki mistik bağı gözler önüne serecek bir sembolü keşfeder. Atiye ise bu renkli maceranın içerisine atılacak antik tapınakta geçmişini araştırmaya başlar. Gizem perdesi aralanmaya başladıkça Atiye esrarengiz olaylarla karşılaşır ve yaşanan hadiseler Atiye’nin geçmişi ve geleceği, gerçek ve ruhani arasındaki her şeyi sorgulatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir