Burçlara Göre Cinsel Hayat

Koç Burcu: Koçlar için çok önemlidir. Tutkulu bir onlar için olmazsa olmazdır. Cinsellik konusunda tatmin oldukları sürece asla tutkularını kaybetmezler.

Boğa Burcu: Boğa burçları için istikrar çok önemlidir. Günlük, kısa ilişkilerden çok uzun süreli, kalıcı ilişkileri seçerler.

İkizler Burcu: Genel yaşamlarındaki kararsızlık cinsel hayatlarına da yansıyabilir. Bu durum ikizler burcunun cinsel hayatında tatmin olmasını zorlaştırabilir.

Yengeç Burcu: Partnerlerine bir hayli sadık olan yengeç burçları, cinsel hayatlarında oldukça aktif ve yeniliklere açıklardır.

Aslan Burcu: Cinsel hayatlarında romantizmi ön plana çıkarmayı seven aslan burçları, ben merkezli yaşarlar. Bu yüzden partnerlerin ilişki öncesi isteklerini onlara söylemesi gerekiyor.

Başak Burcu: Günlük hayatta olduğu gibi yatakta da ne istediklerini bilirler ve yapmak istediklerini partnerlerine söylemekten asla kaçınmazlar.

Terazi Burcu: Cinsel hayatlarında duygu paylaşımlarını eşit yaşamak isterler. Partneri ile aynı oranda mutlu olmak terazi burcu için çok önemlidir.

Akrep Burcu: Bütün burçlar arasındaki en tutkulu burçtur. Fantezi ve yeni maceralara açıktırlar. Cinsel hayat onlar için olmazsa olmazdır.

Yay Burcu: Yay burçları özgür ruhlu olduklarından dolayı farklı deneyimler yaşamak isterler. Tutku onlar için çok ama çok önemlidir.

Oğlak Burcu: Genel olarak belli bir düzen içinde yaşayan oğlak burçları, cinsel hayatlarında fanteziden uzak sade bir birlikteliği tercih ederler.

Kova Burcu: Cinsel hayatlarında kendilerinden emin ve ne istediklerini bilirler. Tutkularını aşırıya kaçmadan belli bir seviyede yaşarlar.

Balık Burcu: Genel yaşamlarında duygusal olan balık burçları, cinsel hayatlarında da oldukça tutkuludur. Yeniliklere her zaman açıktırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir