Zayıflama Öncesi Sonrası 10 Kadın Örneği

Zayıflama Öncesi Sonrası

Son yıllarda kadınların zayıflama öncesi sonrası görsellerini paylaşması oldu diyebiliriz. Bu görseller aslında büyük bir başarının ve azmin eseri olduğunu da unutmamak gerekir.

Sağlıksız besinlerle beslenme ve fast-food tüketiminin yüksek olduğu günümüzde obezite hastalığına yakalanan insan sayısı da oldukça fazla hale geldi. Ancak bununla mücadele eden insan sayısı da azımsanmayacak kadar fazla.

Zayıflama öncesi sonrası görsellerini paylaşan kadınlar peki bu kadar hızlı şekilde nasıl kilo veriyor? Aslında bu sorunun tek bir cevabı yok. Neden kilo aldığınızu öğrenmelisiniz. Bunun için de uzman doktora gitmeniz sizin için en sağlıklısı. Hormonal bozukluklar, bağırsak geçirgenliğinizin yüksek olması, sağlıksız beslenme, az hareket, düzensiz yaşam gibi konular nedeniyle kilo almanız olası.

Zayıflama Öncesi Sonrası egzersiz yapmak önemli
Zayıflama Öncesi Sonrası Egzersiz

Uzman birinden destek alsanız bile siz gerçekten kilo vermeyi düşünüyor musunuz? Bunu ne kadar istiyorsunuz= gibi soruları kendinize sormanız gerekmektedir. Eğer ki siz kilo verme konusunda kesin kararlıysanız o zaman yapmanız gerekenler aslında çok da zor değil. Bir çok insan zaten bunları yaparak kilo veriyor. Siz de verebilirsiniz. Hiç çekinmeyin, korkmayın. Ek olarkak bir diyetisyeneden de yardım alabilirsiniz elbette.

Sağlıklı İçin Ne Yapılmalı?

Kilo vermek için, sağlıklı beslenmeyi ön planda tutmanız birinci önceliktir. Sebze ağırlıklı beslenerek hayatınızdan meyve dahil tüm şekerli ürünleri çıkarmanız gerekmektedir. Ağzınızda tatlı hissi veren her şeyden bahsediyoruz evet. Rafine edilmiş her türlü paketli gıdayı da bırakmanız sizin yararınıza.

Özellikle Türkiye’de bir çok besinin unlu mamül olduğu düşünülürse, undan da uzak durmalısınız. Hatta gluten içeren her türlü besinden uzak durun. Probiyotik ve prebiyotik beslenmeye öncelik vererek bağırsak floranızın onarılmasına ve bağırsak geçirgenliğinizi azaltabilirsiniz. Böylelikle zararlı mantar ve bakteriler yağların emilimini sağlayıp vücudunuzda yağ birikimi yapmasına engel olacak.

Probiyotik ile kilo vermek konusunda son yıllarda diyetisyenlerin de tavsiye olarak probiyotik içeren besinlerin tüketildiğini duyuyoruz. Özellikle kefirle kilo vermek konusu da oldukça popüler bir yöntem olmaya başladı. Sivilceleri probiyotikle tedavi edildiğini görmeye başladık. Ayrıca probiyotik takviyelerinin de alınması tavsiye edilenlerin arasında. Ve tabiki hareket etmelisiniz. Kısacası spor. Çok fazla çeşitli veya zorlayıcı hareketler yapmanıza gerek yok. Bunun için bir spor salonuna boş yere para akıtmanızın da bir faydası yok. Bol bol sizi zorlayana kadar yürüyüş yapmalısınız. Sabah akşam sizi ciddi olarak zorlayana kadar spor yapın. Ben yoruldum diye bırakmayın. Hedef belirleyin. Kilometrelerce yürüyün. Yürüyüşe ek olark mekik çekebilirsiniz. Zamanla mekik sayısını arttırmanız yararlı olacaktır.

Zayıflama Öncesi Sonrası – Sebze Tüketin

Kilo vermeyi aklınıza koyduysanız bunun arkasında durmalısınız. Sabırla ve azimle vazgeçmeden bunu sürdürmeniz gerekmektedir. Sağlıksız beslenmeye yönelik 1 günlük aksatma bile sizin bir çuval inciri berbat etme anlamına geşecektir. Bu yüzden sporunuzu, sağlıklı beslenmenizi hiçbir şekilde aksatmadan yapmalısınız. Değişimi bir süre sonra görmeye başlayacaksınız.

Kilo verememe sebebiniz eğer ki bir hastalıktan veya hormonal bozuklardan dolayı ise, bu zamanda da doktorunuzun tavsiyelerini dinleyerek veya bir diyetisyenden öneriler alarak kilo vermeye başlayabilirsiniz. Genellikle insanların 1-2 ay denedikten sonra bir değişim görmediği veya beklentilerinin altında kilo verdiğini gördüğü için bıraktığını görüyoruz. Siz gerçekten kilo vermek istiyorsanız sabırla, gerçek idealinizin ne olduğunu düşünerek hareket etmelisiniz. İlerleyen süreçte siz de fotoğraflarınıza bakarak zayıflama öncesi sonrası diye paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Zayıflama Öncesi Sonrası Fotoğraflarını Paylaşan 10

Bu kadın yaklaşık 90 kilo verdi: plaja gitmekten utanan bir kadından yeni vücuduyla gurur duyan yeni bir kadına!

4 yılda 75 kilo kaybetti. Mutluluk bir boyutta bulunmaz, içsel bir iştir!

Cosplay olan bir kadından bu da, “12 ayda 25 kilo verdim. Bu fotoğraflar sadece kilo verme konusundaki ilerlememi değil, aynı zamanda cosplaydaki gelişmemi de gösteriyor! ”

İp ince hale gelmiş bir diğer kadından “2 yıl içinde 23 kilo verdim. Zordu ama buna değdi.”

Bu kadın 18 ayda 63 kilo verdi. Ne kadar zaman aldı önemli değil, sadece amacınızı takip edin.

100 kilo verdi ve fitness koçu olmak istiyor.

Uçaktaki 2 emniyet kemeri uzatıcısının bile yeterli gelmediği bir durumu yaşadıktan sonra 95 kilo vererek bu hale geldi.

Bu kadın 2 yıl içinde sadece fast food ve şeker içerek gazlı içecekler içmeyerek, sağlıklı besinler tüketerek 34 kilo verdi.

Bu kadın, kendi fotoğrafını gördükten sonra çok etkilendi ve 10 ay içinde 42 kilo verdi.

3 yılda 73 kilo verdi. Her gün 45-60 dakika yürüdü, yoga yaptı ve günde 1.400 kaloriden fazla yemek yemedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir