Ester Expósito Kimdir?

İspanyol aktris Ester Expósito, sadece parlak performanslarıyla değil, aynı zamanda güzelliği ile herkesi büyüleyen bir olarak karşımıza çıkıyor. ’in Elite adlı dizisiyle dikkatleri üstüne çeken oyuncu Ester Expósito‘nun kim olduğu şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki Instagram hesabında yaklaşık 23 milyon takipçisi bulunan Ester Expósito kimdir?

Ester Expósito Boyu, Kilosu, Yaşı ve Burcu Nedir?

İspanya, Madrid şehri doğumlu olan Ester Expósito 26 Ocak 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Oğlak burcudur. Saf güzelliğe ve kusursuz bir vücuda sahip olan Ester Expósito 166 cm boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır.

Ester Expósito 2013 ve 2015 yıllarında 2 defa Madirdi Tiyatro Ödülleri’nde En iyi oyuncu kategorisinde 1. oldu. Ester Expósito Ruth rolünü canlandırdığı 2016 yapımı Estoy vivo ve 2016-2018 yılları arasında yer aldığı Vis a vis ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

Ester Expósito son dönemde internette en çok arama yapılan oyunculardan biri olmuştur. Son olarak Netflix‘in Elite adlı dizisinde ”Carla” karakterine hayat veren güzel oyuncu dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir