Evlenmiş ve Boşanmış 5 Yetişkin +18 Film Yıldızı

+18 yıldızlarını düşününce insanların büyük kısmı bu kişilerin yapamayacağı veya evlenip çocuk sahibi olamayacağını düşünebilmektedir. Ancak durum pek de öyle değil. Yetişkin oyuncuları genellikle 19 yaşında bu işe girmekteler.

’de yer alan Ateşli Kızlar Aranıyor belgeselinde de izleyecek olursanız bu tür kişiler ya borçlarını ödemek için bu işe girişiyor ya da zengin olma, lüks bir hayat yaşamak amacıyla bu işi yapıyor. Unutmamalı ki Almanya doğumlu Türk Sibel Kekilli’de borçları sebebiyle yetişkin film sektörüne girdiğini açıklamıştı. Elbette bunun etik ve ahlaki yönleri ayrıca tartışılır. Yine belgesel de görüleceği gibi, pek de kolay bir yaşamları yok. Toplummdan daha uzak bir şekilde yaşadıklarını söyleyebiliriz.

Her ne kadar yurtdışında yetişkin film yıldızlarına oradaki halkın daha ılımlı baktığını düşünsek de ahlaki yönden değerlendirmeler yapanlar tarafından pek hoş karşılanmıyorlar. Ancak büyük bir kesim de saygı duyuyor. Hatta bu insanlara normal bir film oyuncusu gözüyle de bakılıyor.

Yetişkin film yıldızlarının evlenme oranına bakacak olursak da %90’ı evleniyor. Çok daha ilginç olan ise, evlenenlerin küçük bir kısmı da olsa, evlense dahi yetişkin film sektöründe rol alıyor. Bunların büyük çoğunluğu da sadece eşi ile birlikte rol alıyor olması çok daha ilginç. Ayrıca bu evliliklerinden çocukları da var. Yine büyük bir kısmı evliliklerini boşanmadan sürdürebilmekte.

Konumuz olan evlenmiş ve boşanmış 5 yetişkin film oyuncusu,

5) Asia Carrera ve Don Lemmon

Bazen yetişkin film endüstrisinde sizi gerçekten şaşırtan insanlar bulursunuz, Asia Carrera da (Jessica Steinhauser olarak bilinir) buna dahil. IQ’sunun 156 olduğunu biliyor muydunuz? Temelde yüksek IQ toplumu olan MENSA organizasyonunun bir üyesidir. İlk kocası Bud Lee’ydi, ama evlilik o kadar uzun sürmedi.

Boşanmanın ardından Asia, Don Lemmon ile evlendi ve hemen yetişkin endüstrisinden ayrıldı. Ne yazık ki, Asia’nın eşi Don Lemmon evliliklerinden birkaç yıl sonra trafik kazasında öldü ve o zamandan beri eski yetişkin film oyuncusu Asia Carrera dul kaldı.

Evlilik: 1995-2003 (Boşanmış)
2. Evlilik: 2003-2006 (Dul)
Çocukları: 2 (Oğul ve Kız)

4) Tera Patrick ve Tony Acosta

Bir diğer iki başarısız evliliği olan başka bir boşanmış yetilşkin film yıldızı. İlk evliliği 7 yıl sürdü ve müzisyen Evan Seinfeld’le oldu. Daha sonra Tera, yetişkin +18 film yıldızı Tony Acosta ile evlendi ve bu 5 yıl sürdü. Tera Patrick son yıllarda alkol bağımlılığı ile başı dertte olan bir eski yetişkin film oyuncusu.

Söylentilere göre yaşamını yetişkin film yıldızı olarak değil, yetişkin filmlerin sahne arkasındaki hazırlıklara danışmanlık yaparak geçindiği yönünde.

Evlilik: 2001-2009 (Boşanmış)
2. Evlilik: 2010-2015 (Boşanmış)
Çocukları: 1 (Kız evlat)

3) ve Danny Mountain

Evliliği sonlananlardan biri de Mia Malkova. Kısa süre önce İngiliz yetişkin film yıldızı Danny Mountain ile evlendi. İşten sonra eve geldiklerinde cinsel yaşamlarını hayal edin. Evlilikleri süresince de yetişkin film sektöründe her ikisi de çalışmaya devam etti. Çift birkaç ay önce boşandı. Yakın zamana kadar Mia Malkova’nın Eli Tucker ile birlikte olduğu ve çiftin evliliğe yürüdükleri konusunda dedikodular da var.

Evlilik: 2014-2018 (Boşanmış)
Çocukları: Yok

2) Jesse Jane ve Rick Patrick

Bu listeyi okuyan çoğu insan eski yetişkin film yıldızı Jesse Jane’e vurulmuş ve hayallerini süslemiştir. Eski bir erkek yetişkin film yıldızı Rick Patrick’de bunlardan biriydi. Jesse Jane’e aşık olan Rick Patrick çifti evlenmiştiancak evlilikleri 7 yıl sürdü.

Oğulları şuan 18 yaşında. Oğullarına arkadaşlarının yaptığı iğrenç şakaları bir düşünün… Oldukça zor bir hayat olsa gerek.

Evlilik: 2005-2012 (Boşanmış)
Çocukları: 1 (Oğul)

1) Jenna Jameson ve Rodney Hopkins

Jenna Jameson’un on milyonlarca dolar net değere sahip tüm zamanların en zengin yetişkin film yıldızlarından biri olduğunu biliyor muydunuz? İşte buraya kadar diyebiliriz. Hemen hemen her şeyi satın almaya gücünüz olsa da bu mutluluğa sahip olacağınız anlamına ne yazık ki gelmiyor. Jenna Jameson’un on milyonlarca dolar serveti olmasına karşın evlilikleri dolayısıyla yüzü pek gülmedi.

Jenna Marie Massoli’nin iki başarısız evliliği vardı ve şu anda üçüncü kez deniyor. İlk kocası Club Jenna’nın kurucusu Jay Grdina, sonra eski UFC şampiyonu Tito Ortiz ve şimdi de bir kızları olan İsrailli bir işadamı Lior Bitton’du.

Evlilik: 2003-2004 (Boşanmış)
2. Evlilik: 2006-2013 (Boşanmış)
3. Evlilik: 2015 – Şu Anda
Çocukları: 3 (İkiz Oğul ve Kızı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir