Instagram Modeli Jenna Lee Kimdir?

Jenna Lee kim? Boyu, Kilosu, Yaşı ve Burcu Nedir?

son zamanlarda ’da pek çok yabancı ile birlikte görülen hoş bir . Peki ya kim bu Jenna Lee?

ve mankenler sayfalarının olmazsa olmazlarıydı. Sosyal medyanın hayatımızda büyük yer kaplamasıyla TV, dergi ve gazetelerden daha çok takip edilir hale geldi. Sosyal medyanın bu denli büyümesi de yepyeni kişileri ünlüleştirmeye başladı. Bunlara fenomenleri veya sosyal medya modelleri de deniyor. Jenna Lee fotoğrafları ile sosyal medyada ünlenen modellerden biri.

Aslında Lee geçmişte de modellik yapan biriydi ancak şöhreti yakalayamamıştı. Instagram’da birbirinden cesur pozlar vererek ünlenmeye başladı. Bazı çevreler tarafından “yetişkin oyuncusu musun?” şeklinde eleştiriler de almıyor değil. Yakın arkadaşı Mia Khalifa olduğu düşünüşürse gerçekten garip bir durum çıkıyor ortaya. Ancak Lee’nin yetişkin film sektöründe herhangi bir kariyeri yok.

Jenna Lee Boyu, Kilosu, Yaşı ve Burcu Nedir?

Jenna Lee Amerika’nın Kaliforniya eyaletinin Los Angeles şehrinde yaşıyor. Doğma büyüme Amerikan vatandaşı. 1994 doğumlu (2020 itiariyle 26 yaşında) ve akrep burcu.

View this post on Instagram

Tell me something good.

A post shared by jenna lee 🌱 (@thejennalee) on

Genç ve bir fiziğe sahip olan Lee, 1,63 cm boyunda ve 63 kg. ağırlığında. Boyu ve kilo oranına göre yağlı bir bedene sahip. Vücudunun dolgunluklarını önceden kilolu olmasına borçlu belki de. Doğal sarışın ve doğal göz rengi mavi. Çeşitli bikini markalarının bikini modellerini tanıtarak bikini modelliğini sosyal medya üzerinden yapıyor.

1 milyona yakın takipçisi olan Lee önümüzdeki süreçte milyonlarca takipçisi olacağını söylesek hatalı olmayacaktır. Önümüzdeki dönemlerde sık sık haberlerini okuyacağımız belki de geleceğin ünlü isimlerinden biri olmaya aday diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir