Emilia Clarke’ten Erotik Sahne İtirafı

Türkiye’de ve dünyada oldukça beğenilen Game Of Thrones dizisi oyuncularından Emilia Clarke’tan çok konuşulacak bir itiraf geldi. Clarke, aslında sevişme sahnelerinin kaldırılmasını istediğini söyledi.

Sevişme sahneleri konusunda  başlamadan önce yönetmenlerle anlaşamadığını belirten o zaman sektörde yeni olduğunu ve yapması gerektiğini hissettiğini belirtti.Senaryoyu okuduktan sonra sevişme sahnelerinin kaldırılmasını isteyen Clarke yönetmenlerle o zaman sürekli tartıştığını belirtti.

Emilia Clarke Kimdir

Emilia Clarke, İngiltere’nin Londra şehrinde doğdu ve Berkshire kontunda büyüdü. Babası bir tiyatroda ses mühendisi, annesi iş kadınıdır. kardeşi ise bir üniversitede politika okumaktadır. Clarke’ın oyunculuğa ilgisi, daha üç yaşındayken babasının çalıştığı tiyatrodaki Show Boat müzikalini izledikten sonra başladı.

Oyunculuk Kariyeri

Oyunculuğa ilk başladığı yıllarda irili ufaklı birçok projede rol aldı. Televizyondaki ilk rolü ise 2010 yılında Türkiye’de de gösterime giren Dinozor Saldırısı (Triassic Attack) filmindeki “Savannah” karakteriyle olmuştur. Bu filmden sonra Screen International dergisi onu geleceğin İngiliz yıldızı “UK Stars Of Tomorrow” olarak değerlendirmiştir.

2010 yılında George R. R. Martin’in “A Song of Ice and Fire” kitabından uyarlanan Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinde Daenerys Targaryen rolüyle karşımıza çıkmıştır. Dizinin oyuncu seçmelerinde Tamzin Merchant’ın yedeği olarak kalmasına karşın açıklanmayan sebeplerden dolayı bu oyuncunun yerine rol almaya başlamıştır. Aldığı olumlu eleştiriler sayesinde dizinin ikinci sezonunda da bulunmaktadır. Clarke, Daenerys Targaryen rolüyle Ewwy ödüllerinde drama dalında 2011 En İyi Yardımcı Oyuncu (2011 EWwy Award for Best Supporting Actress) ödülüne layık görülmüştür. En son oynadığı ise 2016 yapımı olan ” Senden Önce Ben ” filmidir.” Senden Önce Ben ” filminde Sam Claflin ile başrolü paylaşmıştır. Filmde Emilia Yaşamın ince detayların sorulduğu renkli ve değişik kıyafetler,ayakkabılar giyen Louisa Clark rolünü üstlenmektedir .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir