Instagram Fenomeni Demi Rose Kimdir?

Sosyal medyada cesur paylaşımlarıyla dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Demi Rose kusursuz ve dolgun fiziğiyle ilgi odağı olmaya devam ediyor. Rose, günümüzde olarak tanınıyor.Ama işin gerçeğine bakacak olursak o aslında tam bir ınstagram fenomeni. Yani adını sosyal paylaşım sitesi sayesinde duyurdu. Peki hesabında yaklaşık 14 milyon takipçisi bulunan kimdir?

Demi Rose Kimdir? Boyu ,Kilosu, Yaşı ve Burcu Nedir?

Demi Rose’un Boyu ,Kilosu, Yaşı ve Burcu Nedir?

Rose, 27 mart 1995 tarihinde İngiltere’nin Birmangham şehrinde doğdu.Koç burcu olan modelin kilosu 52, boyu 1,57 cm’dir. Annesinin adı Christine Mawby, babasının adı ise Barrie Mawby’dir. Rose’nin vücut ölçüleri ise 81-61-84 cm’dir. Göpüsleri doğaldır, estetik bulunmamakta. İngiltere ve Kolombiya etnik kökenli olan Rose, İngilizce haricinde İspanyolca bilmektedir. Instagram hesabı, demirose.

Demi Rose Kimdir? Boyu ,Kilosu, Yaşı ve Burcu Nedir?

Rose, Instagram’da özçekim (selfie) çekimler yaparken, daha sonraları vücudunu sergilemesiyle ve insanların ilgilerinin artmasıyla, reklam verenlerin dikkatini çekti. Ancak daha fazla kazanmak isteyen Rose, Amerikan kökenli bir modellik grubu olan Taz’s Angels’ın kendisi ile iletişim kurması ve sözleşme yapması ile daha fazla takipçi kazanmaya başladı. Taz’s Angels firmasının sicili hakkında çok hoş iddialarında olmadığını eklemek gerekir.

View this post on Instagram

Where I’d rather be… 🌤

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir