Mia Khalifa Evlendi Mi?

oyuncularından uzun süredir İsveçli aşçı şefi Robert Sanberg ile yaşıyordu. Mia Khalifa Robert’a olan aşkı ile +18 film yıldızlığını bırakarak modelliğe ve kişisel bakım ürünleri girişimciliğine girişmişti.

Mia Khalifa Evlendi mi?

Robert Sanberg’den teklifi aldığını ’dan açıklayan Mia Khalifa nişanlandıklarını açıkladı. Geçtiğimiz aylarda Mia Khalifa evlendi ancak düğün henüz gerçekleşmedi.

2019 sonlarında düğünün 2020 yılının Haziran ayında olacağını açıklayan Mia Khalifa, düğün hazırlıklarına başlamıştı. Ancak dünyada ilan edilen () pandemi nedeniyle düğünlerinin Haziran ayında olup olmayacağı henüz net değil. Bunun üzerine Mia Khalifa düğün için giyeceği elbisesi ile Instagram’da poz verdi.

Mia Khalifa Instagram paylaşımında “Eğer Robert Sanberg ile düğün koridorunda birlikte yürüyemeden dünyanın sonu gelirse, 12 giysi dolabımdan birine beni gömün!” şeklinde bir paylaşımla, gelinliği içerisinde poz verdi.

Covid-19 nedeniyle Mia Khalifa ve Robert Sanberg çiftinin sanıyoruz ki düğünleri ne yazık ki gerçekleşmeyecek ya da ileri bir tarihe alınacak gibi görünüyor.

Mia Khalifa’nın Kaç Kere Evlendi?

Mia Khalifa’nın Sandberg ile evliliği aslında ilk evliliği değil. Sandberg ile evliliği Mia’nın 2. evliliği. Bilindiği üzere Mia Khalifa, 2011 yılında liseden arkadaşı olan sevgilisi ile evlenmiş, 2014 yılında ayrılmış ve 2016 yılında boşanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir