Mia Khalifa ve Jenna Lee Birlikte Poz Verdi

Mia Khalifa ve Jenna Lee
ve Jenna Lee

Eski yetişkin filmleri oyuncusu Lübnan asıllı Amerikalı Mia Khalifa ile Amerikalı Yıldızı, bikini modeli Jenna Lee aynı karede poz verdiler.

Erkeklerin hayallerini süsleyen dolgun bedene sahip Lübnan asıllı eski yetişkin oyuncusu Mia Khalifa, yetişkin film sektöründen ayrıldıktan sonra, sektöre bombardımana tutmuştu. Kadınların sömürüldüğünü ve hiç para kazanamadığı açıklamalarını yapan Khalifa, Sandberg ile dünya evine girmiş ve modelliğe ve farklı sektörlerde projelere girişimlerde bulunmuştu.

Instagram ve güzelliği sayesinde ünlenen Jenna Lee’de Instagram Yıldızı haline gelmiş ve Instagram’da çeşitli bikini ve markalarına modellik yaparak epey şöhret olmuştu ve ünlenmeye de devam ediyor. Jenna Lee Kimdir?

Mia Khalifa ve Jenna Lee ikilisi geçtiğimiz günlerde bir araya geldi ve buluşmayı Khalifa Instagram hesabından açıkladı. İki yakın arkadaş olduklarını açıklayan Khalifa, Lee ile yeni projeler için güçlerini birleştireceklerinin sinyalini verdi. Yüksek ihtimalle son dönemlerde olan, modellerin kendi markaları ile kurdukları moda ve markaları tarzında bir proje olabilir.

İkili daha önce de birlikte poz vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir