Mia Khalifa’dan Shakira’ya Destek

ABD’de oynanan finalinde Jennifer Lopez ile gerçekleştirdiği performansla damga vuran ve gecede çektiği zılgıtla çok konuşulan ’ya eski yetişkin film oyuncusu ’dan destek geldi. Khalifa, Shakira’nın zılgıtını ‘çok iyi bulduğunu’ söyledi.

ABD‘nin en büyük spor organizasyonu olan ve Kansas City Chiefs takımının 50 yıl aradan sonra şampiyonluğa ulaştığı Amerikan Futbolu Ligi’nin (NFL) Super Bowl finaline Shakira ile Jennifer Lopez’in performansı damga vurmuştu. 

Gecenin en çok konuşulan anlarından biri ise Shakira’nın 6 dakikalık yalnız performansı esnasında kameralara bakarak zılgıt çektiği anlar oldu. Ünlü şarkıcının zılgıt görüntüleri sosyal medyada çok defa paylaşıldı ve viral oldu.

Genellikle Latin kökeniyle tanınan Shakira’nın annesi Kolombiyalı, babası ise Lübnanlı. Lübnan asıllı olan Shakira’nın zılgıt çekmesi o kadar da garip karşılanacak bir durum olmasa gerek. Yine ABD’de yaşayan eski ve ünlü yetişkin film oyuncusu olan Mia Khalifa’da Lübnan asıllı.

Nişanlandıktan sonra evlilik kararı alan Mia Khalifa geçtiğimiz yıl yetişkin filmlerinde artık oynamayacağını açıklamıştı.

Habere Yorum Yap