Sasha Grey Şimdilerde (2020) Ne Yapıyor?

Sasha Grey +18 sektöründe oldukça önde olan isimlerden biriydi. Gerek yüz güzelliği gerek fiziği nedeniyle çok insanın hayallerini süsleyen bir olan Sasha Grey yıllar önce yetişkin endüstrisinden ayrılmıştı.

Yetişkin film sektöründen ayrılan Sasha Grey, Into the Dark, The Concessionaires Must Die!, Creepy Text Theatre Animated, Açık Pencereler, The Scribbler, Would You Rather, The Girl from the Naked Eye, Pocong Mandi Goyang Pinggul, I Melt with You, Entourage gibi ve film ve dizilerde rol almaya başlamıştı.

Dizi ve film oyunculukları sonrasında yazmış olduğu bir kaç kitap ile de adını Sasha Grey daha sonraları müzik endüstrisine giriş yaptı. DJ’likte kendini bulan Sasha Grey 2011 yılında İstanbul’da bir kulüpte DJ’lik yaptı.

Sasha Grey bugün 31 yaşında (1988 doğumlu) yetişkin film sektörünü hayatından tamamen silmiş durumda. Mankenlik, müzisyenlik, yazarlık ve dizi-film oyunculuğu yapmaktadır.

Covid-19 () salgını nedeniyle evinde izole yaşayan Sasha Grey bir ev kızı edasıyla yemeklerini yapmakta ve Twich‘de zaman zaman müzik yayınları yapmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir