Vienna Rose Yetişkin Film Sektörünü Bırakıyor

Vienna Rose Yetişkin Film Sektörünü Bırakıyor
Vienna Rose Sektörünü Bırakıyor

Vienna Rose yetişkin sektörünü bırakacağını açıkladı. Vienna Rose geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, +18 yetişkin film sektörünün beklediği geliri vermediği için bırakacağını ve bunun yerine Amerikan Deniz Piyadesi olmak için başvuru yaptığını açıkladı.

Vienna Rose 1999 doğumlu (21 Yaşında) +18 Film Oyuncusu
Vienna Rose 1999 doğumlu (21 Yaşında) +18 Film Oyuncusu

Vienna Rose yetişkin film sektöründe 2 yıllık bir geçmişe sahip olmakla beraber 1999 doğumlu (21 yaşında). ’dan sonra Vienna Rose’nun da yetişkin film sektöründe sömürü olduğunu açıklaması sektörde büyük çatlakların olduğu gerçeğini ortaya koyuyor diyebiliriz.

Vienna Rose

Hayatın zorlaşması ve gençlerin lüks tüketime merak duyması nedeniyle kolay para kazanmak amacıyla gençlerin yetişkin film sektörüne girmesi ve bu işi yapan kişinin çok olmasıyla yetişkin film endüstrisinin fiyatları düşürmüş olması ile yetişkin film sektöründe az paraya çok iş yaptırıldığı açıklamalarını son zamanlarda duymaktayız. Vienna Rose’da bunlardan biri oldu.

Vienna Rose

Vienna Rose Yetişkin Film Sektörünü Neden Bırakıyor?

Vienna Rose, “Denizcilere katılmak ve tüm bunlardan kurtulmak istedim, bu yüzden yapmak zorunda olduğumu yaptım.” dedi.

Yetişkin film sektöründen kazanılacak para da düşmeye başladı, bir sahnenin oranı Ağustos 2017’de ilk başladığında 1.000 dolardı, ancak daha sonra yaklaşık 500 dolara düştü.

Vienna Rose, bir yılda en çok yaptığı şeyin 80.000 dolar olduğunu, ancak bunun büyük bir kısmının ajans, ve gibi ücretlerle kesildiğini söyledi.

Kadınların yetişkin endüstrisinde çok para kazanmasının bir efsane olduğunu ve genç kadınları yetişkin film sektöründen uzak durmaları gerektiğini açıkladı.

Mia Khalifa Yetişkin Film Sektörünü Bırakmıştı

Eski Yetişkin Film Yıldızı Mia Khalifa

Eski yetişkin film yıldızı Mia Khalifa geçmişte benzer açıklamaları üzerinden yapmıştı. Geçen Ağustos’taki bir Instagram videosunda, kariyerinden sadece 12.000 dolar kazandığını ve ancak çevrimiçi olarak en çok aranan olduğu halde bu kadar kazandığını da eklemişti.

Kaynak: The SUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir