Can Yaman’dan Selen Soyder Açıklaması

ve Selen Soyder, 2016-2017 sezonuna damgasını vuran yapımlardan birisi Hangimiz Sevmedik dizisinde rol almıştı.40 bölüm süren dizide Can Yaman ile Selen Soyder başrolde yer almıştı. Yaman, Tarık Çam karakterine hayat verdi, partneri Selen Soyder ise Itır Yeşil olarak ekrandaydı. Can Yaman bu dizisi ile ilgili bir gerçeği ilk kez açıkladı.

Erkenci Kuş dizisindeki partneri Demet Özdemir ile Hangimiz Sevmedik yapımındaki partneri Selen Soyder’i karşılaştıran Yaman, “Biz 20’nci bölümde sevgili olduk. Demet biraz snob olsaydı asla uyumlu olamazdık. Mesela “Hangimiz Sevmedik” dizisindeki partnerim Selen Soyder’le bu yüzden problem yaşadım. Gel de şimdi sette bu problemlerin üzerine kamera önünde çek. Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım”açıklamasını yaptı. Can Yaman ve Selen Soyder “Hangimiz Sevmedik” dizisinde ciddi sorunlar yaşamıştı.

Ne Olmuştu

2 yıl önce sette rol arkadaşı Selen Soyder’e bardak fırlatıp hakaret ettiği iddiaları ortaya atılmıştı.Sonrasında bu olay mahkemeye taşındı. Tanıklar dinlendi, setteki kamera görüntüleri incelenmişti.Beykoz 3. Asliye Mahkemesi’nde görülen davada; mahkeme, Can Yaman’ın suçlu olduğuna karar vermişti.Yaman, 87 gün adli para cezasına çarptırılıp, 7.830 lira ödemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir